Stínící technika

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie představují nejrozšířenější způsob ochrany proti slunečnímu záření. Jedná se o interiérové žaluzie, které zabraňují slunečním paprskům pronikat libovolně do interiéru. Pomocí interiérových žaluzií můžete regulovat světlo v místnosti a zároveň ochraňovat své soukromí

Využití horizontálních žaluzií od zkušeného výrobce má více využití a poskytuje nejen ochranu, ale také se stávají příjemným doplňkem Vašeho interiéru pomocí rozsáhlé barevné škály. Pomocí žaluzií tak můžete příjemně sladit interiérové prvky a utvořit harmonickou atmosféru. Žaluzie jsou oblíbené pro svoji snadnou montáž, minimální údržbu a příjemnou cenovou dostupnost.

 

Venkovní žaluzie

Ochrana prostupu světla do interiéru budov, ale také zároveň moderní ochrana oken a stylový doplněk Vašeho domu, to jsou moderní a praktické venkovní žaluzie  pro okna.
Venkovní žaluzie nabízíme v několika typech provedení a mnoha rozměrech, jež budou vhodná pro Vaše okna.

Sítě proti hmyzu

Pro ochranu Vašeho soukromí a klidu v interiéru slouží nejen žaluzie, především v letních měsících také sítě proti hmyzu, jež zabrání nechtěnému vniknutí a narušení Vaší pohody hmyzem.

Vhodná ochrana do Vašich oken a dveří v mnoha barevných provedeních.