Dřevěná

Dřevěná eurookna s dvojsklem IV 68

Eurookna s profilem IV 68

Dřevěná eurookna jsou typická svým moderním designem. Profil dřevěného eurookna IV 68 vyniká vysokou pevností. Eurookno je lepeno z dřevěného eurohranolu. Je osazeno izolačním dvojsklem.

Dřevo je tradiční přírodní materiál, který splňuje i ty nejnáročnější stavebně-technické, izolační a estetické požadavky současnosti.

Ze všech materiálů používaných pro výrobu dřevěných eurooken má nejnižší součinitel tepelné roztažnosti, vyniká vysokou pevností při relativně nízké hmotnosti a vyznačuje se dobrými tepelně izolačními vlastnostmi a požární odolností. Dřevěná eurookna jsou  materiálem s nezaměnitelnou charakteristikou, který působí příjemným a teplým dojmem a přináší do místností dotek přírody.

 

Zasklení a vlastnosti dřevěného eurookna IV 68

Životnost dřevěných  eurooken je při použití moderních technologických postupů takřka stoletá a samotná výroba dřevěných eurooken je ekologicky šetrná a nezatěžuje životní prostředí.

 

Uw = součinitel prostupu tepla 1,3 1,2
Šířka profilu 68 mm 68 mm
Zasklení 4 -16- 4 4 -16- 4
Ug = koeficient prostupu tepla 1,1 1,1

 

Dřevěná okna s trojsklem THERMO 78

Stoletá životnost dřevěných oken

Profil dřevěného okna THERMO 78 vyniká zvýšenou statickou pevností. Dřevěné okno je standardně osazeno izolačním trojsklem. Širší drážka umožňuje možnost použití speciálních protihlukových skel.

Dřevo představuje tradiční materiál ze srdce přírody, který splňuje i ty nejnáročnější požadavky : stavebně-technické, izolační a estetické. Dřevo je materiál který má nejnižší součinitel tepelné roztažnosti a vynikající pevnost i  při relativně nízké hmotnosti. Dřevěná okna se a vyznačují dobrými tepelně izolačními vlastnostmi a požární odolností. Jedná se o materiál s charakteristikou, jež se vyznačuje příjemným a teplým pocitem přinášející harmonii a klid.

Až stoletá životnost dřevěných oken, té je v dnešní době dosahováno pomocí použití moderních technologických postupů pro výrobu dřevěných oken. Samotná výroba dřevěných oken je ekologická a zároveň nezatěžuje životní prostředí.

Rozšířený profil dřevěného okna 78 mm vyniká nejen zvýšenou statickou pevností, ale především díky standardnímu osazení izolačním trojsklem výrazně snižuje koeficient tepelného prostupu celého dřevěného okna. Širší drážka zasklení také umožňuje použití speciálních protihlukových skel a výsledné hodnoty zvukového útlumu jsou srovnatelné s plastovými okny.

 

 

Vlastnosti eurooken THERMO 78

Uw = součinitel prostupu tepla 1,0 0,9
Šířka profilu 78 mm 78 mm
Zasklení 4 -12- 4-12-4 4 -14- 4-14-4
Ug = koeficient prostupu tepla 0,7 0,6