Hliníková

Hliníková okna a jejich vlastnosti

Aluprof MB-86

 

Hliníkové okna s dokonalejší izolací

Hliníkový profil s přepážkami v izolačním můstku, který zlepšuje izolaci základního hliníkového profilu. Dokonalená izolace MB 86 SI

 

 

Hliníkové dveře

Bezbariérový práh

Velice nízký práh, který splňuje podmínky tzv. bezbariérového přístupu je vysoký pouze 20 mm. Dveře si drží stále svoji vysokou těsnost.
Hliníkové dveře Aluprof MB-86 disponují také neviditelnou dveřní výplní. Neviditelná překryvná výplň dveří z vnější strany, pro ty nejnáročnější designová očekávání.

 

 

Rozmanitá hliníková okna

Hlinkové profily pro okna a dveře, které jsou nabízeny ve variantě Standard nebo HI a jím odpovídajícím zaměření. Hliníkové profily je možné žádat s nejvyšší možnou odolnostní třídou proti vloupání.

Vlastnosti hliníkových oken Aluprof MB-70

 

Bezpečnost hliníkových oken

Odolnost proti vloupání

Hliníkový profil Aluprof MB70 s bezpečnostním okenním kováním třídy RC4, které v současné době poskytuje nejvyšší třídu bezpečnosti. Způsob jak ochránit Vaše soukromí, blízké a majetek - hliníková okna s odolností proti vloupání.

MB 70 Standard

Hliníková okna ekonomické řady

Hliníková okna ekonomické řady s profily MB 70 Standard jsou bez tepelných vložek v izolačních můstcích. Ekonomická hliníková okna MB 70 Standard jsou často využívány v komerčních budovách.

 

 

Hliníkové dveře s bezbariérovým prahem

Hliníkové dveře s nízkým vstupním práhem, jež splňuje hodnoty bezbariérového přístupu. Možnost kombinovat s prahovým kartáčkem nebo automatickým prahem.